Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 5 giorni fa · A z paliče je kanón. Šulc se rozjel v Plzni i v české reprezentaci. Bylo mu osmnáct, když ho ze dne na den přesadili na druhý konec republiky. Hrál o záchranu ve fotbalové lize a ve statistikách mu po patnácti odkopaných zápasech svítily samé nuly. Možná si ani vy nevzpomenete, že na podzim 2019 Pavel Šulc nakukoval do ...

2. 6 giorni fa · PRAGUE, Sept 10 (Reuters) - Two first-half Pavel Sulc goals guided the Czech Republic to a 3-2 win over Ukraine on Tuesday in the Nations League, with a late penalty ensuring the win...

3. 10 set 2024 · Pavel Sulc (Repubblica ceca) un tiro di sinistro da posizione molto ravvicinata palla indirizzata nell'angolino in basso a sinistra. Assist di Václav Cerny. 21:05 21'

4. 6 giorni fa · Čeští fotbalisté výsledkově odčinili nepovedený zápas v Gruzii. Po debaklu v Tbilisi v Lize národů zdolali v Edenu Ukrajinu 3:2. Hrdinou večera byl plzeňský záložník Pavel Šulc, který v prvním poločase potěšil domácí fanoušky dvěma góly.

5. 6 giorni fa · PRAGUE (Reuters) - Two first-half Pavel Sulc goals guided the Czech Republic to a 3-2 win over Ukraine on Tuesday in the Nations League, with a late penalty ensuring the win for the hosts in a match in which both sides created a number of chances.

6. 10 set 2024 · Trenérův život prodloužil náramným výkonem Pavel Šulc. Dvěma góly v prvním poločase založil na tříbodový večer, po pauze se k němu přidal kapitán Tomáš Souček. V závěru Česko přežilo procházku peklem.

7. 6 giorni fa · Češi šli do duelu s Ukrajinou pod velkým tlakem, ale i díky němu ho zvládli. „Je to nejvíc, co může ve fotbalovém životě být, alespoň pro mě. Jsem za to strašně rád, je to skvělé,“ zářil hrdina Pavel Šulc po vítězství 3:2. 18 fotografií. U prvního gólu ukázal dravost i skvělé načasování.