Risultati di ricerca

1. 2 giorni fa · Aleksandar Mitrović (in serbo Александар Митровић?; Smederevo, 16 settembre 1994) è un calciatore serbo, attaccante dell'Al-Hilal e della nazionale serba. Cresciuto nel settore giovanile del Partizan, nel 2011-2012 gioca il suo primo anno da professionista in prestito al Teleoptik.

2. 1 giorno fa · Ovako je Aleksandar Mitrović proslavio rođendan (VIDEO) Delegacija kluba Al Hilal čestitala je rođendan svom golgeteru Alkesandru Mitroviću. Najbolji strelac reprezentacije Srbije svih vremena, Aleksandar Mitrović danas je napunio 30 godina. Kjelini ne može bez crno-bele boje!

3. 1 giorno fa · Najbolji strelac naše fudbalske reprezentacije u istoriji Aleksandar Mitrović danas slavi svoj 30. rođendan. Živa legenda našeg fudbala ostavila je dubok trag, a pred njim je još mnogo godina profesionalnog igranja. Nakon povlačenja Dušana Tadića iz dresa sa nacionalnim grbom postao je i kapiten, iako na prethodnom okupljanju nije bio ...

4. 3 giorni fa · Mitrović se šali po Arabiji! Nova dva maestralna gola Srbina /VIDEO/. Srpski napadač Aleksandar Mitrović nastavio je da rešeta u Saudijskoj Arabiji. Sada je pogodio za Al Hilal na gostovanju Al Rijadu za overu trijumfa u finišu pre konačnih – 3:0. Imao je klub iz Rijada vođstvo preko Salema Al Davsarija, prilično lepim lobom, a onda ...

5. 3 giorni fa · Srpski napadač Aleksandar Mitrović postigao je peti gol ove sezone u saudijskoj Pro ligi. Centarfor Al Hilala je u 80. minutu meča protiv Al Rijada duplirao prednost svog tima i dodatno učvrstio lidersku poziciju na listi strelaca.

6. 7 set 2024 · Rekorder po broju postignutih golova za reprezentaciju Srbije Aleksandar Mitrović propušta septembarsko okupljanje Srbije zbog povrede, a tokom čitave karijere mu je porodica podrška i inspiracija.

7. 24 ago 2024 · Srpski napadač Aleksandar Mitrović nastavio je da rešeta u Saudijskoj Arabiji. Sada je pogodio za Al Hilal na gostovanju Al Rijadu za overu trijumfa u finišu pre konačnih – 3:0. 09 44