Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 3 giorni fa · Valentin Mihăilă a fost dat peste cap de imaginile postate de iubita lui pe contul de Instagram şi a avut un comentariu savuros. Reclamă „ Sirenă „, „ Superbă ” şi „ Foarte frumoasă ” sunt doar câteva dintre reacţiile pe care le-a primit Ami Colhon la postarea făcută din Monaco.

2. 10 ore fa · Iubita lui Valentin Mihăilă, în vârstă de 25 de ani, a atras toate privirile la plajă. Ami Colhon a postat imaginile pe Instagram, iar fotbalistul a reacționat imediat. Ami Colhon, iubita fotbalistului Valentin Mihăilă , a atras toate privirile cu o apariție răvășitoare pe plaja din Monaco, unde s-a bucurat de o vacanță de lux printre milionarii lumii.

3. 4 giorni fa · Valentin Mihăilă a obținut un penalty, iar Dennis Man și-a asumat responsabilitatea executării. Internaționalul român a fost, însă, ghicit de portarul oaspeților, care a parat lovitura trimisă la firul ierbii. Jurnaliștii de la Parma Live l-au ”taxat” pe Man la finalul jocului.

4. 4 giorni fa · Valentin Mihăilă, celălalt român de la Parma, a semnat și el recent prelungirea contractului cu Parma până în 2027. Fostul jucător al Universității Craiova câștigă anual 450.000 de euro.

5. 3 giorni fa · Dennis Man, 25 ani, a ratat aseară un penalty în Parma - Palermo, obținut chiar de Mihăilă, iar sicilienii s-au impus cu scorul de 1-0 în primul tur de Coppa Italia. Presa peninsulară l-a taxat serios.

6. 4 giorni fa · Dennis Man și Valentin Mihăilă au fost titulari la gazde, în timp ce Ionuț Nedelcearu a făcut parte din primul 11 al celor de la Palermo. Man (25 de ani), după ce a strălucit în meciurile de pregătire ale Parmei, a avut șansa de a deschide scorul în minutul 19. Dennis Man, cel mai slab de pe teren în meciul Parma - Palermo

7. 3 giorni fa · Parma a fost eliminată din Cupa Italiei, după ce a fost învinsă de Palermo pe teren propriu, scor 0-1. După ce a ratat un penalty obținut de Valentin Mihăilă, jurnaliștii italieni de la Parma Live l-au notat cu 5 pe internaționalul român.