Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 12 ore fa · România va juca marți împotriva Olandei, în optimile de finală de la EURO 2024. Meciul de pe Allianz Arena din Munchen va începe la 19:00 și va fi transmis la PRO TV și pe VOYO.

2. 12 ore fa · Vezi trailere si clipuri bonus din Vorbește Lumea. La PRO TV esti la curent cu emisiunile si serialele tale preferate!

3. redactia.ro › cine-transmite-meciul-romania-olanda-partidaRomânia - Olanda pe Pro Tv

12 ore fa · Cine transmite la TV și ora de start pentru România-Olanda și Austria-Turcia. Ziua de marți, 2 iulie, este decisivă pentru echipele participante la EURO 2024, având loc ultimele meciuri din optimile de finală. Naționala României va înfrunta Țările de Jos la München, într-un meci crucial pentru calificarea în sferturile de finală.

4. 12 ore fa · Ieri s-a aflat că Gina Pistol este prezentatoarea sezonului 9 MasterChef România.După aproximativ doi ani de pauză din televiziune, prezentatoarea revine la Pro TV, unde va modera show-ul culinar jurizat acum de Florin Dumitrescu, Sorin Bontea și Cătălin Scărlătescu. În trecut, în aceeași formulă, ei apăreau la Antena 1, la „Chefi la cuțite”.

5. 12 ore fa · Portugalia - Slovenia din optimile de finală ale EURO 2024 este transmis în direct de la ora 22:00 pe PRO TV și VOYO, și LIVE TEXT cu VIDEO EXCLUSIV pe Sport.ro. Meciul se joacă la Frankfurt și este arbitrat de italianul Daniele Orsato.

6. 12 ore fa · Gina Pistol revine pe micul ecran ca gazdă a mult așteptatului sezon 9 MasterChef România, după o pauză de un an și jumătate de la televiziune. Pentru Unica.ro, prezentatoarea de la Pro TV a dezvăluit cât de benefică a fost această pauză pentru ea, cum se simte din nou pe platourile de filmare alături de Cătălin Scărlătescu, Florin Dumitrescu și Sorin Bontea, dar și ce o ...

7. 12 ore fa · Lovitură pentru Antena 1! Gina Pistol a semnat cu PRO TV și va prezenta MasterChef România. De Bihon.ro. la 2 July 2024 08:19. Lovitură pentru Antena 1! Gina Pistol a semnat cu PRO TV și va prezenta MasterChef România. FOTO: Facebook Florin Dumitrescu. 2 July 2024 08:19. PRO TV anunță startul filmărilor pentru cel de-al 9-lea sezon al ...