Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 1 giorno fa · Selecţionata internaţională a deschis scorul prin Rivaldo, în minutul 21, iar în minutul 28 Pandev a înscris pentru 2-0. Revenirea tricolorilor a început în minutul 40, când Hagi a pasat şi Basarab Panduru a înscris plasat.

2. 1 giorno fa · Rivaldo înscrie de la marginea careului, cu un șut superb! Min. 21: Bară pentru World Stars! Karagounis, care este foarte activ, șutează, însă nu înscrie! Min. 20: Viorel Moldovan are o ocazie mare, după ce a scăpat singur cu portarul advers și a obținut un corner!

3. 1 giorno fa · A molti sarà tornato in mente quel gol di Rivaldo nel 2007 nel momento in cui D'Ausilio col sinistro ha gonfiato la rete. A molti sarà tornato in mente quel gol di Rivaldo nel 2007 nel momento in cui D'Ausilio col sinistro ha gonfiato la rete completando la rimonta: stessa situazione (sconfitta di misura...

4. 1 giorno fa · Min 21: Rivaldo deschide scorul cu un șut de senzație. Min 20: Karagounis șutează în bară. Min 10: Ocazie pentru Legendele Lumii! Karagounis a șutat de la marginea careului la colțul lung, însă Florin Prunea a reușit să respingă. Min 6: Ocazie pentru Generația de Aur!

5. 1 giorno fa · Rivaldo deschide scorul cu un șut elegant! Generația de Aur - World Stars (PRO TV & VOYO) SPORT.RO. Data publicarii: Sambata 25 Mai 2024, 21:05. ITALIA.

6. 1 giorno fa · 54.967 de spectatori au asistat sâmbătă seară, 25 mai, la meciul de fotbal Generația de Aur - Legendele Lumii 3-2, jucat pe Arena Națională la 30 de ani după cea mai bună performanță a României, calificarea în sferturile de finală ale CM SUA 1994. Au marcat: Panduru (’40), Hagi (’65), Gâlcă (’72) / Rivaldo (’21), Pandev ...

7. 1 giorno fa · Rivaldo a deschis scorul în minutul 21 cu un șut superb, iar 2-0 s-a făcut șapte minute mai târziu, când Pandev a fost pe fază la un șut respins de Prunea. România a contat și ea pe tabelă. După ce anterior ratase o ocazie uriașă, Hagi a pasat ideal în finalul primei reprize, iar Panduru a plasat mingea ideal lângă bară.