Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 3 giorni fa · Indrit Tuci. Indrit Tuçi ka gjetur golin e parë në miqësoren që Sparta e Pragës po fiton me rezultatin 1 me 0 përballë AIK. Tags:

2. 3 giorni fa · Indrit Tuci vijon përgatitjet për sezonin e ardhshëm me klubin çek të Spartës së Pragës, teksa pasditen e të shtunës ka shënuar një gol spektakolar në miqësoren ndaj suedezëve të AIK. Sulmuesi shqiptar u aktivizua titullar dhe luajti gjithë pjesën e parë, duke qenë se në pjesën e dytë trajneri i klubit çek vendosi të ...

3. 3 giorni fa · Indrit Tuci vijon përgatitjet për sezonin e ardhshëm me klubin çek të Spartës së Pragës, teksa pasditen e të shtunës ka shënuar një gol spektakolar në miqësoren ndaj suedezëve të AIK. Sulmuesi shqiptar u aktivizua titullar dhe luajti gjithë pjesën e parë, duke qenë se në pjesën e dytë trajneri i klubit çek vendosi të ndërrojë të gjithë skuadrën.

4. 3 giorni fa · Indrit Tuçi ka gjetur golin e parë në miqësoren që Sparta e Pragës po fiton me rezultatin 1-0 përballë AIK Stokholm. Një supergol, që erdhi nga jashtë zone ndërsa luhej pjesa e parë. Ishte minuta e 27 kur Tuçi shfrytëzoi pasimin për të tundur rrjetën e suedezëve. Kujtojmë se takimi miqësor po luhet në Pragë.

5. 19 giu 2024 · Goal! Sparta Prague 2, Galatasaray 1. Indrit Tuci - Sparta Prague - shot with the head from the centre of the box to the left corner. Assist - Jaroslav Zeleny with a cross. 75' Substitution ...

6. 3 giorni fa · Vítěznou premiéru v roli hlavního kouče má za sebou Lars Friis na lavičce Sparty. Letenští za úmorného sobotního vedra porazili v prvním přípravném utkání před novou sezonou doma AIK Stockholm 3:1, když se za Pražany trefili útočník Indrit Tuci a obránci Ondřej Kukučka s Janem Mejdrem.

7. 3 giorni fa · Where to watch Sparta Praha vs AIK online?AiScore provides Sparta Praha vs AIK(2024/06/29 21:00) live score tracker,h2h,prediction,match stats,lineups.