Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 2 giorni fa · Junak tekme je bil Ryan Nugent Hopkins, ki je dosegel dva gola. S. J. 1. junij 2024 ob 7.17. Arlington - MMC RTV SLO. Upi Kanade po končnem naslovu ležijo na plečih Edmontona. Foto: Reuters. S prednostjo igralca več je bil natančen v 15. in 22. minuti. Vsega štiri minute pozneje je svoj prvi gol v končnici dosegel Philip Broberg in tekma ...

2. 2 giorni fa · Junak tekme v Dallasu je bil Ryan Nugent-Hopkins, ki je dosegel dva zadetka ob moštveni premoči na ledu. Najprej je bil uspešen v prvi tretjini, nato pa je za vodstvo 2:0 zadel še v drugi tretjini. Stuart Skinner je zaustavil 19 strelov igralcev Dallasa na gol.

3. 2 giorni fa · Nugent Hopkins Edmontonu na široko odprl vrata finala. Hokejisti Edmontona so v gosteh premagali Dallas s 3:1 in zdaj v konferenčnem finalu Lige NHL vodijo s 3:2. Junak tekme je bil Ryan Nugent Hopkins, ki je dosegel dva gola.

4. 2 giorni fa · Junak tekme v Dallasu je bil Ryan Nugent-Hopkins, ki je dosegel dva zadetka ob moštveni premoči na ledu. Najprej je bil uspešen v prvi tretjini, nato pa je za vodstvo 2:0 zadel še v drugi tretjini. Stuart Skinner je zaustavil 19 strelov igralcev Dallasa na vrata. Oilers bi z domačo zmago napredovali v svoj prvi finale lige NHL po letu 2006.

5. 2 giorni fa · Najboljši igralec na tekmi je bil Ryan Nugent-Hopkins, ki je dosegel dva zadetka ob moštveni premoči na ledu. Najprej je bil uspešen v prvi tretjini, nato pa je za vodstvo 2:0 zadel še v drugi tretjini. Tretji gol za ekipo Edmonton Oilers pa je dosegel Philip Broberg.

6. 2 giorni fa · Junak tekme v Dallasu je bil Ryan Nugent-Hopkins, ki je dosegel dva zadetka ob moštveni premoči na ledu. Najprej je bil uspešen v prvi tretjini, nato pa je za vodstvo 2:0 zadel še v drugi tretjini. Stuart Skinner je zaustavil 19 strelov igralcev Dallasa na gol. Oilers bi z domačo zmago napredovali v svoj prvi finale lige NHL po letu 2006.

7. 2 giorni fa · Junak tekme v Dallasu je bil Ryan Nugent-Hopkins, ki je dosegel dva zadetka ob moštveni premoči na ledu. Najprej je bil uspešen v prvi tretjini, nato pa je za vodstvo 2:0 zadel še v drugi tretjini. Stuart Skinner je zaustavil 19 strelov igralcev Dallasa na gol. Philip Broberg je za Oilers dosegel gol za vodstvo 3:0 v 26. minuti.