Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 22 mag 2024 · Marcelo Brozović (born 16 November 1992) is a Croatian footballer who plays as a central defensive midfielder for Saudi Arabian club Al Nassr, and the Croatia national team. In the game FC 24, his overall rating is 83.

2. 9 mag 2024 · Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović bio je junak pobjede Al Nassra kod Al Akhdouda 3:2 u 31. kolu saudijske Premier lige. Brozović je u sedmoj minuti zabio svoj prvi pogodak u kalendarskoj 2024. godini za 1:0, a u prvoj minuti sudačke nadoknade poentirao je za konačnih 3:2, nakon što je Akhdoud nadoknadio zaostatak od 2:0.

3. 3 mag 2024 · Tuttavia, la vicenda potrebbe non essere del tutto chiusa: Marcelo Brozović, ex compagno di squadra di Icardi all’Inter, ha querelato a sua volta la testata giornalistica dopo essere stato...

4. 9 mag 2024 · U 31. kolu prvenstva Saudijske Arabije nogometaši Al Nassra su u gostima pobijedili Al Akhdoud s 3-2, a junak susreta bio je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović s dva pogotka. U sedmoj minuti hrvatski vezni igrač je zabio prvi gol na susretu, kada je lijepo naciljao suparničku mrežu s vrha šesnaesterca, dok je Al Nassr ...

5. 11 mag 2024 · M. M. Igor Kralj/PIXSELL. Marcelo Brozović je veznjak Hrvatske nogometne reprezentacije koji trenutačno igra za Al-Nassr iz Saudijske Arabije. U 10 GRADOVA / Euro 2024.: Ovo je sustav natjecanja prvenstva u Njemačkoj. Ovaj 31-godišnjak karijeru je počeo u Hrvatskom dragovoljcu, odakle je 2011. otišao u Lokomotivu.

6. 10 mag 2024 · 00:04. 01:32. Marcelo Brozović bio je junak Al Nassra i s dva sjajna pogotka donio im pobjedu u domaćoj ligi. Brozović tako nastavlja podizati formu što se više bliži Euro 2024, a to je za Vatrene posebno važno, s obzirom na to da pravu zamjenu za njega - nemaju.

7. 10 mag 2024 · Screenshot Sport Klub. Telesport 9:41. Marcelo Brozović bit će velika uzdanica hrvatske nogometne reprezentacije na nadolazećem Euru, ali njegovim odlaskom u Saudijsku Arabiju malo smo ga izgubili iz vidokruga. Da ga šira javnost potpuno ne zaboravi, Broz se pobrinuo i javio s maestralna dva pogotka za svoj Al Nassr kojima je klubu donio i pobjedu.