1. Forse intendevi

Dzanan Musa

Risultati di ricerca

1. 3 ott 2024 · Džanan Musa (25 años) afronta la temporada de su consolidación definitiva como timonel del Real Madrid. La retirada de dos de los capitanes (el Chacho y Rudy) y la salida de otros veteranos (Causeur, Poirier y Yabusele) le coloca, como reconoció en una entrevista en 'AS' , en otra posición jerárquica dentro del organigrama de ...

2. 10 ott 2024 · Džanan Musa predvodio Real Madrid do prve pobjede u novoj sezoni. Međutim, ključnu ulogu odigrao je Musa, koji nije imao veliku minutažu tokom prvog poluvremena, a većinu poena postigao je u upravo četvrtoj četvrtini. Svom učinku dodao je četiri skoka za 19:55 minuta igre.

3. 3 ott 2024 · Bosanskohercegovački košarkaški reprezentativac Džanan Musa odigrao je sjajan meč za svoj Real na otvaranju Eurolige protiv minhenskog Bayerna. Njegov Real je iznenađujuće poražen od minhenskog Bayerna rezultatom 97:89, a Musa je pružio veoma dobru utakmicu protiv renomiranog protivnika.

4. 3 ott 2024 · Bosanskohercegovački košarkaški reprezentativac Džanan Musa je briljirao u prvom dijelu euroligaške utakmice svog Reala i minhenskog Bayerna.

5. 10 ott 2024 · Džanan Musa dvocifren u pobjedi Reala nad Partizanom. Real Madrid je večeras na svom terenu u duelu drugog kola košarkaške Eurolige savladao Partizan sa 93:86. Naš Džanan Musa (25) je na parketu proveo skoro 20 minute u timu Reala te ubacio 12 poena. Bh. reprezentativac je dodao i četiri skoka.

6. 6 ott 2024 · Košarkaši Real Madrida upisali su prvu pobjedu u novoj sezoni španske ACB lige, a reprezentativac Bosne i Hercegovine Džanan Musa pružio je još jednu fenomenalnu partiju. Kraljevi su slavili protiv Zaragoze rezultatom 101:95.

7. 19 set 2024 · Džanan Musa. Bosnia and Herzegovina. Summary. 1. 🥇 POBJEDNIK. 2. 🎁 OSTALE NAGRADE. 3. ⚠️ VAŽNO. Što smo igrali, igrali smo - otkrivamo ko su najveći Musini fanovi. Bez odlaganja, krećemo: 01....