Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 1 giorno fa · DUCI, MAJSTORE Maestralni Vlahović strelac za Juve u derbiju protiv Intera (VIDEO) Fenomenalni srpski napadač, Dušan Vlahović ponovo je zatresao mrežu za svoj Juventus! On je danas došao do gola na gostovanju Interu i to posle prelepe akcije tima u 20. minutu. Samo malo ranije je Juve pao u minus posle gola sa penala koji je realizovao ...

2. 1 giorno fa · Dušan Vlahović, srpski napadač, postigao je prvi gol u svojoj karijeri na stadionu "Đuzepe Meaca" i to u najvećem derbiju Italije - meču Intera i Juventusa. A sam derbi, odigran u okviru 9. kola Serije A, bio je čudesan: konačan rezultat glasio je (pomalo nestvarnih) 4:4.

3. 1 giorno fa · Fenomenalni srpski napadač, Dušan Vlahović ponovo je zatresao mrežu za svoj Juventus! On je danas došao do gola na gostovanju Interu i to posle prelepe akcije tima u 20. minutu. Samo malo ranije je Juve pao u minus posle gola sa penala koji je realizovao Pjotr Zjelinski u 15. minutu, ali se Vlahović osvetio Nerazurima na najbolji način.

4. 1 giorno fa · Dajte mu "samo" 370 minuta i veliki derbi – i gledajte VIDEO. Dušan Vlahović ponovo je zablistao za Juventus, pošto je postigao važan gol protiv Intera u derbiju.

5. 1 giorno fa · Dušan Vlahović dao je gol u 20. minutu u Derbiju Italije između Intera i Juventusa na stadionu "Đuzepe Meaca" u devetom kolu Serije A. Veston Mekeni pronašao je srpskog napadača samog na drugoj stativi, a ovaj je smestio loptu u prazan deo mreže.

6. 16 ore fa · Alesio Takinardi likuje što je Dušan Vlahović zamenjen! - Sportal.rs. Legenda Juventusa likuje što je Mota sklonio Vlahovića: Imao je m**a! Fudbaleri Intera i Juventusa odigrali su prošlog vikenda jedan od najspektakularnijih Derbija Italije u istoriji, pošto je meč u Milanu završen rezultatom 4:4. Srpski napadač Dušan Vlahović je ...

7. 4 giorni fa · Vlahović je trenutno jedini napadač u Staroj dami, Arkadijuš Milik je povređen, pa će trener Tijago Mota već u januaru da zaoštri konkurenciju. I to toliko da će možda da bude ugroženo mesto našem centarforu.