Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 1 ago 2024 · Golmani: Heorhij Buščan (Dinamo Kijev), Anatolij Trubin (Benfika), Andrij Lunin (Real Madrid).

2. 23 lug 2024 · Posle ta dva gola, Saldanja je imao odličnu priliku nakon prodora po desnoj strani, ali je Buščan bio siguran na golu. Partizanova igra se raspala i Dinamo je preko Karavaeva postigao gol za 3:1. Sve to u periodu od pet minuta.

3. 23 lug 2024 · Tokom prvih 20 minuta uglavnom se igra na polovini crno-belih, novi opasan napad rivala završio se udarcem Bijalskog, Jovanović dobro postavljen. Jedan od retkih prelazaka na protivničku polovinu doneo je penal gostima.

4. 23 lug 2024 · Velika nepoznanica je i sastav kijevskog Dinama, a ako je suditi po poslednjem pripremnom meču u kom su poraženi od Union Berlina, meč bi mogli da počnu u ovom sastavu: Buščan, Bražko, Bujalski, Kabaev, Karavaev, Mališ, Pikalonjoj, Popov, Vanat, Vivčarenko i Vološin.

5. 23 lug 2024 · Dinamo Kijev – Partizan 2:1 (Šaparenko 41, Bražko 43 – Saldanja 22) Stadion: Arena Lublin; Sudija: Kristija Dinger Dinamo Kijev: Buščan – Crno-beli od 20.00 igraju kao gosti protiv Dimano Kijeva koji zbog rata u Ukrajini kao domaćin igra u Poljskoj.

6. 23 lug 2024 · Na golu bi trebalo da bude dete Dinama, Georg Buščan, dok će u odbrani Maksim Djačuk i Denis Popov. Na bekovsim pozicijama, odnosno kraj leve aut linije bi trebalo da stoji Vldislav Dubinčak, dok će desnu aut liniju pokrivati Oleksandr Timčik.

7. 23 lug 2024 · U 20 časova u poljskom Lublinu ekipa Partizana počeće svoj prvi meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Rival crno-belima je ekipa ukrajinskog Dinama iz Kijeva koja će biti u ulozi domaćina, a nekih sat pre početka meča objavljene su startne postave.