Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 24 giu 2024 · În minutul 89 Florin Răducioiu a marcat din nou pentru România, stabilind scorul final la 3-1. A primit o pasă lungă și a reușit să înscrie dintr-o poziție unu la unu cu portarul Columbian.

2. 9 ore fa · Florin Răducioiu (54 de ani), fostul mare internațional, nu a avut milă de Cristiano Ronaldo (39 de ani), cel care a ratat o lovitură de la 11 metri în meciul Portugaliei cu Slovenia, din optimile Campionatului European. Starul lusitanilor a plâns în hohote după acest eveniment, însă Răducioiu nu a fost impresionat și a dat de pământ cu el.

3. 2 giorni fa · Florin Răducioiu, fostul atacant al lui AC Milan, a venit cu o reacție categorică înaintea meciului de la Munchen. Florin Răducioiu, verdict clar înainte de meciul României din optimile EURO Florin Răducioiu, fostul vârf al „Generației de Aur”, e conștient că Olanda e favorită clară în fața României și spune că nu are prea mari așteptări de la acest meci.

4. 6 giorni fa · Florin Răducioiu, impresionat de Austria: "Îmi place mult". La capătul celor 90 de minute, scorul final a fost de 2-3 în favoarea Austriei, după un meci în care ambele echipe au avut evoluții de apreciat.

5. 5 giorni fa · Florin Răducioiu: ”Niță și Ianis Hagi au fost cei mai buni jucători de pe teren!” Chiar dacă s-a arătat foarte fericit pentru calificarea tricolorilor în optimile de finală, Florin Răducioiu consideră că partida contra Slovaciei se putea încheia cu orice rezultat.

6. 15 giu 2024 · „Marele blond” Florin Răducioiu, trecut cândva prin Bundesliga, pe la VfB Stuttgart, e impresionat de nivelul afișat de nemți în meciul de debut de la EURO 2024. Succesul convingător reușit la Munchen în fața scoțienilor a fost disecat în amănunt de Răducioiu la miezul nopții.

7. 21 giu 2024 · Florin Răducioiu, 54 de ani, fostul mare fotbalist al echipei naționale, a vorbit despre strategia pe care naționala ar trebui s-o utilizeze în meciul cu Belgia de la EURO 2024, programat sâmbătă seara, de la ora 22:00.