Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 1 giorno fa · Strijelci za Dinamo bili su Marko Pjaca (29) i Sandro Kulenović (75, 80). Uzvrat je za osam dana u Bakuu. Ukupni pobjednik ove će jeseni igrati u Ligi prvaka, a poraženi u Europskoj ligi. Svoja razmišljanja nakon susreta otkrio je jedan od strijelaca, Marko Pjaca. “Bilo je svega, puno šansi, puno golova.

2. 2 giorni fa · Dopo la traversa colpita da Martin Baturina, Marko Pjaca porta in vantaggio i padroni di casa alla mezz'ora. Il Qarabağ reagisce, andando vicino al gol con Patrick Andrade e Juninho poco prima ...

3. 2 giorni fa · Pjaca je zabio nakon krasne akcije. Dinamo je preživio silovite napade pa riješio posao, a glavni čovjek, na pravom mjestu u pravo vrijeme, bio je Sandro Kulenović. Zabio je dva komada i doveo Dinamo na prag raja

4. 1 giorno fa · ''Izuzetno sam sretan što sam zabio na svom Maksimiru", poručio je Marko. U prvoj utakmici play-offa nogometne Lige prvaka zagrebački Dinamo je na stadionu u Maksimiru svladao azerbajdžanski Qarabag 3:0 (1:0). Strijelci za Dinamo bili su Marko Pjaca (29) i Sandro Kulenović (75, 80). ''Pohvalio bih dečke za zalaganje i trud i igru.

5. 2 giorni fa · Dinamo Zagreb poveo protiv Qarabaga preko Marka Pjace u 29. minuti utakmice. GNK Dinamo Zagreb je stigao do vodstva protiv ekipe Qarabaga. Igrao se istek 29. minuta utakmice kada je Petar Sučić uposlio Marka Pjacu. Pjacin prvi udarac je uspješno odbranio golman Qarabaga, ali je loptu odbio samo ...

6. 2 giorni fa · Marko Pjaca otvorio je rezultat u 29. minuti, a Sandro Kulenović je dodatno povisio vodstvo s dva gola, prvi u 75., a drugi u 80. minuti, čime je izazvao pravu euforiju među navijačima na Maksimiru.