Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 3 giorni fa · Tóth Balázs a Fehérvár FC és a Puskás Akadémia FC megállapodásának értelmében 2023 augusztusában kölcsönbe, vételi opcióval érkezett Székesfehérvárra és gyorsan a csapat alapemberévé vált. Első vidis szezonjában az NB I-ben 30 mérkőzésen állt a kapuban, 13 meccsen gólt sem kapott és 2700 perccel övé volt a legtöbb játékidő a csapatban.

2. 3 giorni fa · 1 perce. NB I fehérvár fc sportfogadás Tóth Balázs. A Fehérvár FC labdarúgócsapata megszerezte Tóth Balázst, miután lehívta a Puskás Akadémiától tavaly nyáron kölcsönben megszerzett kapus vételi opciós jogát.

3. 5 giorni fa · Tóth Balázs, a Puskás Akadémia labdarúgócsapatának klubigazgatója a Nemzeti Sporthíradóban értékelte az együttes 2023–2024-es szezonját. A sportvezető osztja Hornyák Zsolt azon véleményét, miszerint a Puskás Akadémia az utolsó tíz fordulóban a legjobb futballt játszotta.

4. 3 giorni fa · Tóth Balázs a Fehérvár FC és a Puskás Akadémia FC megállapodásának értelmében 2023 augusztusában kölcsönbe, vételi opcióval érkezett Székesfehérvárra és gyorsan csapatunk alapemberévé vált. Első vidis szezonjában az NB I-ben 30 mérkőzésen állt a kapuban, 13 meccsen gólt sem kapott és 2700 perccel övé volt a legtöbb játékidő a csapatban.

5. 4 giorni fa · Tóth Balázs: Markánsabb teljesítményt szeretnénk nyújtani a nemzetközi porondon. Címkék #Európa-konferencialiga #Labdarúgó NB I #Puskás Akadémia FC. A Puskás Akadémia FC a nemrég véget ért NB I-es kiírásban huszáros hajrával a harmadik helyen zárta az NB I-es bajnokságot, az utánpótláscsapatok közül pedig több bajnoki címet szerzett.

6. 3 giorni fa · Olasz világbajnok érkezhet az Újpest kispadjára – sajtóhír. 2024.05.31 12:18. Megosztás: A Fehérvár élt az opciós lehetőséggel: kivásárolta Tóth Balázs játékjogát és végleg leigazolta a Puskás Akadémiától a 26 éves kapust.

7. 3 giorni fa · Tóth Balázs marad a Vidinél! Fotó: Nagy Zoltán Péter. A 2022-2023-as idényben a kiesés ellen folytatott óriási harc után a 2023-2024-es kiírásban a Fehérvár FC végig nagyszerűen teljesített, s bár hajszállal lemaradt a dobogóról és a negyedik helyen végzett, de a következő szezonban így is indulhat az Európa-konferencialigában.