Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 2 giorni fa · Junak tekme je bil Ryan Nugent Hopkins, ki je dosegel dva gola. S. J. 1. junij 2024 ob 7.17. Arlington - MMC RTV SLO. Upi Kanade po končnem naslovu ležijo na plečih Edmontona. Foto: Reuters. S prednostjo igralca več je bil natančen v 15. in 22. minuti. Vsega štiri minute pozneje je svoj prvi gol v končnici dosegel Philip Broberg in tekma ...

2. 2 giorni fa · Junak tekme v Dallasu je bil Ryan Nugent-Hopkins, ki je dosegel dva zadetka ob moštveni premoči na ledu. Najprej je bil uspešen v prvi tretjini, nato pa je za vodstvo 2:0 zadel še v drugi tretjini. Stuart Skinner je zaustavil 19 strelov igralcev Dallasa na gol.

3. 1 giorno fa · A group of researchers at the University of Washington, including Donald Baer, Sidney W. Bijou, Bill Hopkins, Jay Birnbrauer, Todd Risley, and Montrose Wolf, applied the principles of behavior analysis to manage the behavior of children and adolescents in juvenile detention centers and organize employees who required proper structure and management in businesses.

4. 2 giorni fa · Junak tekme v Dallasu je bil Ryan Nugent-Hopkins, ki je dosegel dva zadetka ob moštveni premoči na ledu. Najprej je bil uspešen v prvi tretjini, nato pa je za vodstvo 2:0 zadel še v drugi tretjini. Stuart Skinner je zaustavil 19 strelov igralcev Dallasa na vrata. Oilers bi z domačo zmago napredovali v svoj prvi finale lige NHL po letu 2006.

5. 2 giorni fa · Nugent Hopkins Edmontonu na široko odprl vrata finala. Hokejisti Edmontona so v gosteh premagali Dallas s 3:1 in zdaj v konferenčnem finalu Lige NHL vodijo s 3:2. Junak tekme je bil Ryan Nugent Hopkins, ki je dosegel dva gola.

6. 2 giorni fa · Junak tekme v Dallasu je bil Ryan Nugent-Hopkins, ki je dosegel dva zadetka ob moštveni premoči na ledu. Najprej je bil uspešen v prvi tretjini, nato pa je za vodstvo 2:0 zadel še v drugi tretjini. Stuart Skinner je zaustavil 19 strelov igralcev Dallasa na gol. Oilers bi z domačo zmago napredovali v svoj prvi finale lige NHL po letu 2006.

7. 2 giorni fa · Najboljši igralec na tekmi je bil Ryan Nugent-Hopkins, ki je dosegel dva zadetka ob moštveni premoči na ledu. Najprej je bil uspešen v prvi tretjini, nato pa je za vodstvo 2:0 zadel še v drugi tretjini. Tretji gol za ekipo Edmonton Oilers pa je dosegel Philip Broberg.