Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 3 giorni fa · Leggi su Sky Sport l'articolo Croazia-Macedonia del Nord 3-0, gol e highlights: doppietta di Majer e rete di Pasalic. ... il CT croato ha potuto testare le ottime condizioni di Lovro Majer, ...

2. 3 giorni fa · Passano i minuti e inizia il dominio dei padroni di casa, che spingono e trovano la rete del vantaggio al 10' con la magistrale punizione di Lovro Majer: sinistro imparabile e 1-0.

3. 3 giorni fa · Hrvatska je pokazala svoju nadmoć već u prvom poluvremenu. U 10. minuti, Lovro Majer je izveo fantastičan slobodan udarac s 25 metara. Njegov udarac je iznenadio sve na terenu, uključujući i makedonskog vratara Dimitrievskog, te je lopta završila u mreži za vodstvo Hrvatske od 1:0. Gol pogledajte OVDJE. VEZANI ČLANCI:

4. 3 giorni fa · VfL Wolfsburg midfielder Lovro Majer has scored a brace to help Croatia to a 3-0 victory over North Macedonia in their Euro 2024 warm-up in Rijeka today. The 26-year-old, who was impressive when ...

5. 3 giorni fa · Prekrasan pogodak iz slobodnog udarca postigao je Lovro Majer u desetoj minuti utakmice Hrvatske i Sjeverne Makedonije, a pred kraj prvog dijela dodao još jedan nakon prekrasne akcije. Igrač utakmica svakako, ali i nastup kojim je sve bliže udarnoj postavi za Europsko prvenstvo.

6. 3 giorni fa · Prva dva gola za "Vatrene" zabio je Lovro Majer. Prvog u 10. minuti iz slobodnog udarca s više od 20 minuta, a drugog u 45. minuti nakon sjajne asistencije Brune Petkovića petom. Konačnih 3-0 u 80. minuti je postavio ljubimac Rujevice, Marco Pašalić postigavši prvijenac u hrvatskom dresu.

7. 2 giorni fa · Lovro Majer, who plays in Germany for Wolfsburg, scored twice in the first half before Germany-born Marco Pašalić got the third. Croatia faces Spain in the standout game of day two of the tournament, June 15, in the Olympic Stadium in Berlin.