Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 1 giorno fa · Prečo chýba Valjent? Martin Valjent v Mallorce pravidelne hráva španielsku La Ligu, jednu z piatich najlepších súťaží. Zbiera skúsenosti zo zápasov proti Realu Madrid či Barcelone. Má dobré hodnotenia, niekedy nastupuje s kapitánskou páskou. Má ideálny vek 28 rokov.

2. 1 giorno fa · About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features NFL Sunday Ticket Press Copyright ...

• 3 min
    • fibwi Diario
  3. 3 giorni fa · Slovenský obranca Martin Valjent odohral v drese Mallorcy celý zápas, jeho krajan brankár Dominik Greif sedel na lavičke náhradníkov. Valjent štartoval v 28 ligových zápasoch tohto ročníka, Greif dostal šancu raz. V marcovom dueli proti Valencii vychytal čisté konto, duel sa skončil bezgólovou remízou.

4. 3 giorni fa · Valjent štartoval v 28 ligových zápasoch tohto ročníka. MADRID. Futbalisti Mallorcy sa v záverečnom 38. kole španielskej La Ligy postarali o veľký obrat. V nedeľnom zápase prehrávali s Getafe 0:1 až do 90. minúty, následne sa však v priebehu troch minút presadili striedajúci Vedat Muriqi a Pablo Maffeo.

5. 3 giorni fa · Sigue, en vivo, la cobertura minuto a minuto y el resultado del partido de fútbol de la última jornada de LaLiga EA Sports que enfrenta a Getafe contra Mallorca en el Coliseum. Final.

6. 3 giorni fa · Follow live text commentary, score updates and match stats from Getafe vs Mallorca in the Primera División

7. Iván Cuéllar, Antonio Raíllo, Martin Valjent, Manu Morlanes, Jaume Costa, Nacho Vidal, Sergi Darder (Omar Mascarell), Antonio Sánchez (Cyle Larin), Nemanja Radonjic (Dani Rodríguez), Javi Llabrés (Pablo Maffeo), Abdón Prats (Vedat Muriqi). Subs: Predrag Rajkovic, Samú Costa, Dominik Greif, Giovanni González, Toni Lato.