Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 7 ore fa · Amalia, antrenată de Adriana Mitroi, a terminat pe primul loc la cerc și măciuci, impresionând asistența și specialiștii prin eleganță, tehnică și atitudine. Ea este acum triplă campioană europeană de junioare, fiind cea mai valoroasă gimnastă din competiție. Aseară a luat aur la echipe. Bravooo, Amalia!

2. 7 ore fa · În acest moment, sportiva noastră este cvadruplă campioană europeană de junioare, fiind cea mai valoroasă gimnastă din competiţie. De-a lungul timpului, Amalia are în total șase medalii obținute la CE de Gimnastică ritmică pentru junioare: cinci de aur la turneul de la Budapesta din aceste zile, o altă medalie de aur la Tel Aviv în 2022 și o alta de bronz, tot la Tel Aviv, în ...

3. 7 ore fa · Amalia Lică e fenomenală la Europenele de junioare a câștigat patru medalii de aur, la echipe a concurat cu Lisa Garac. Adriana Mitroi, antrenoarea Amaliei este fericită. Sportiva născută pe 11 Mai 2009 a impresionat publicul şi specialiştii prin evoluția elegantă, tehnica şi atitudinea care i-au adus medaliile de aur.

4. 7 ore fa · "Amalia, antrenată de Adriana Mitroi, a impresionat prin eleganță, tehnică și atitudine. În GALERIA FOTO puteți vedea mai multe imagini cu Amalia Lică, medaliată la Campionatele Europene de la Budapesta. ››› Vezi galeria foto ‹‹‹ Cvadruplă campioană europeană, sportiva noastră este cea mai valoroasă din competiție.

5. 7 ore fa · Sportiva Amalia Lică a câștigat joi trei medalii de aur în finalele pe obiecte ale junioarelor din cadrul Campionatelor Europene de Gimnastică Ritmică de la Budapesta. Amalia Lică a obținut aurul la cerc, măciuci și panglică, impresionând asistența și specialiștii prin eleganța, tehnica și atitudinea sa. Antrenată de Adriana Mitroi, Amalia Lică a devenit cvadruplă

6. 7 ore fa · Amalia Lică s-a clasat pe primul loc la cerc, măciuci şi panglică. Românca, antrenată de Adriana Mitroi, a impresionat asistenţa şi specialiştii prin eleganţă, tehnică şi atitudine. Ea este acum cvadruplă campioană europeană de junioare, fiind cea mai valoroasă gimnastă din competiţie.

7. 7 ore fa · Amalia, antrenată de Adriana Mitroi, a impresionat prin eleganță, tehnică și atitudine. Cvadruplă campioană europeană, sportiva noastră este cea mai valoroasă sportivă din competiție”, anunță Agenția Națională pentru Sport.