Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 4 giorni fa · Jakirović je zaradio ne samo povjerenje igrača, nego i navijača i šefova Dinama. 24.05.2024. Trener Jakirović nije tema. Da smo htjeli, smijenili bismo ga na početku. Ali tada sam rekao da nema drastičnih promjena, pokušat ćemo zadržati kontinuitet, to puno znači. – izjavio je Velimir Zajec.

2. 6 giorni fa · Jakirović zagonetno nakon osvajanja dvostruke krune: "Moram razgovarati s čelnicima Dinama". Sergej Jakirović osvojio je dvostruku krunu s Dinamom. Sergej Jakirović nije skrivao zadovoljstvo nakon pobjede svog Dinama kod Rijeke (1:3) za osvajanje SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa na Rujevici. "Ne znam što bih trebao komentirati, ovo ...

3. 6 giorni fa · Per la Grande Musica Lirica in TV andrà in onda oggi mercoledì 22 maggio alle 10 su Rai 5 dal Teatro Comunale di Modena "Il Trittico", musica di Giacomo Puccini.

4. 5 giorni fa · Bionic. Reading. Zagrebački Dinamo je nakon turbulentne sezone osvojio tri trofeja. S time da je SuperSport Superkup osvojen još prošlog ljeta, dok je na klupi sjedio Igor Bišćan, a sada su dobivena dva, puno važnija trofeja, prvenstvo i Kup, pod vodstvom Sergeja Jakirovića. Dinamo je ispunio cilj.

5. 6 giorni fa · Sve ovisi o Realu, nadamo se da će završiti onako kako hoćemo", kazao je predsjednik zagrebačkog kluba. Posljednjih tjedana počele su stizati glasine kako nije posve sigurno da će Sergej Jakirović ostati na klupi Dinama iduće sezone, unatoč činjenici što je osvojio prvenstvo, a sada i Kup.

6. 5 giorni fa · Seniorska momčad Dinama dobila je, poslije osvajanja Kupa Hrvatske, dan odmora, pa su se Velimir Zajec i Sergej Jakirović danas bavili juniorima. Nogometaši Ivice Banovića nedavno su remijem (1-1) na Poljudu osigurali još jedan naslov prvaka, a danas su u Plavom salonu imali svečani prijem kod predsjednika kluba.

7. 6 giorni fa · Jakirović o sezoni, od trenera Rijeke do trofeja s Dinamom: Bilo je ružno i teško. ~3 min. S.Š. 22.05.2024 u 20:32. Sergej Jakirović Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic. Bionic. Reading. Nakon osvojenog prvenstva nogometaši Dinama su slavili i u SuperSport Hrvatskom nogometnom kupu. Modri su u uzvratu na Rujevici slavili protiv Rijeke 3: ...