Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 5 giorni fa · Po změně stran třetí tým uplynulé sezony dánské ligy vyrovnal, ale hned za další tři minuty v polovině druhého dějství po rychlém útoku vrátil Západočechům vedení střídající Matěj Vydra. Už v nastavení se kodaňský celek prosadil po rohu.

2. 5 giorni fa · Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali v generálce na novou sezonu s osmifinalistou Ligy mistrů FC Kodaň 3:3. Za Plzeň se poprvé v A týmu trefil 16letý Jiří Panoš, druhou branku vstřelil Christophe Kabongo a třetí gól dal Matěj Vydra. Dánský soupeř vyrovnával v první minutě nastavení druhého poločasu.

3. 4 giorni fa · Odchod Tomáše Chorého do Slavie jako by symbolizoval novou éru Plzně: „Přišlo hodně mladých. kluků, Panošovi je jen šestnáct let a v některých fázích přípravných zápasů vypadal skvěle,“ říká ve. speciálním díle Ligy naruby pro předplatitele podcastu redaktor deníku Sport a webu iSport.cz.

4. 8 ore fa · „Tomáš hlavně vyjádřil stanovisko, že už tu nechce být. V tu chvíli to neprožívám nějak vzrušeně, respektuji to. Přišli dobří hráči, zůstal Matěj Vydra, který vypadal v přípravě slušně. Nepanikaříme. Tomášovi jsem popřál vše nejlepší. A svým způsobem mu rozumím,“ dodal zkušený trenér Viktorie.

5. 5 giorni fa · Ve druhém poločase se podařilo Kodani srovnat zásluhou Óskarssona, který v 66. minutě zblízka doklepl míč do branky a vstřelil svůj druhý gól v utkání. Vedení si svěřenci trenéra Koubka vzali zpátky o tři minuty později, kdy rychlý protiútok zakončil Matěj Vydra po přihrávce mladíka Sojky.

6. 5 giorni fa · Po změně stran třetí tým uplynulé sezony dánské ligy vyrovnal, ale hned za další tři minuty v polovině druhého dějství po rychlém útoku vrátil Západočechům vedení střídající Matěj Vydra.

7. 5 giorni fa · Po zmene strán tretí tím uplynulej sezóny dánskej ligy vyrovnal, ale hneď o ďalšie tri minúty v polovici druhého dejstva po rýchlom útoku vrátil Západočechom vedenie striedajúci Matěj Vydra. Až v nadstavení sa kodanský celok presadil po rohu.