Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 4 giorni fa · Rezerwy: Tabela po 33. kolejce, statystyki. W sobotę, 1 czerwca, Legia II wygrała u siebie aż 5:1 z rezerwami Jagiellonii Białystok w 33. kolejce III ligi (grupa I). Bramki w barwach "Wojskowych" zdobyli Mateusz Możdżeń, Michał Kucharczyk, Adam Ryczkowski, Patryk Konik i Sebastian Kieraś.

2. 11 mag 2024 · Od samego początku mecz rozpoczął się świetnie dla Legii. Już w trzeciej minucie rywalizacji Mateusz Możdżeń wpadł w pole karne, zagrał do Adama Ryczkowskiego, który wykorzystał stuprocentową sytuację. W dalszych częściach spotkania Legia II cały czas była stroną przeważającą.

3. 11 mag 2024 · W 3. minucie kontratak skutecznie wyprowadził Michał Kucharczyk, na skrzydle znalazł się Mateusz Możdżeń, który dośrodkowaniem obsłużył Adama Ryczkowskiego, a napastnik dopełnił formalności strzałem głową na pustą bramkę. Gospodarze po wyjściu na prowadzenie nie odpuszczali.

4. 23 mag 2024 · Mateusz Możdżeń ma duże doświadczenie sportowe. Potrzebujemy takich zawodników. Z kolei Łukasz Turzyniecki nie jest nośnikiem najwyższej wartości sportowej, ale był już przy Łazienkowskiej i napisał pracę magisterską dotyczącą Legii.

5. 28 mag 2024 · Opis kariery zawodnika Mateusz Możdżeń. Sprawdź statystyki rozegranych meczów, historię i metryki gracza.

6. 16 mag 2024 · Naprzeciwko naszych piłkarzy – zajmująca drugie miejsce w lidze Legia II Warszawa, a w jej składzie znani z ekstraklasowych boisk: Michał Kucharczyk, Mateusz Możdżeń i Adam Ryczkowski. Biało-Zieloni wyszli jednak na mecz bez kompleksów przed wyżej notowanym rywalem. Pierwszą dobrą okazję mieli goście.

7. 11 mag 2024 · Wstęp wolny. Zapraszamy również na transmisję tego meczu: Legia II: Jakub Zieliński - Sebastian Kieraś, Kacper Wnorowski, Patryk Konik - Franciszek Saganowski, Mateusz Możdżeń, Jakub Adkonis, Igor Korczakowski - Szymon Grączewski, Michał Kucharczyk, Adam Ryczkowski Tabela, wyniki i terminarz III ligi.