Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 3 giorni fa · SOLUN SLAVI SRBINA: Andrija Živković doveo PAOK na bod od TITULE (VIDEO) Fudbaleri PAOK-a slavili u velikom derbiju protiv Panatinaikosa sa 4:1 i došli na korak od šampionske titule na koju čekaju od 2019. godine. Junak velike pobede Zelenih je srpski reprezentativac Andrija Živković.

2. 4 giorni fa · Solun slavi Andriju Živkovića! Srpski reprezentativac sa dva gola i asistencijom doneo je trijumf PAOK-u nad Panatinaikosom 4:1 i kolo pre kraja grčkog prvenstva odveo ga na vrh. PAOK je iskoristio poraz dosadašnjeg lidera AEK -a na travi Olimpijakosa 2:0, pa sada pred solunski derbi sa Arisom ima dva boda više od Žuto-crnih.

3. 3 giorni fa · Srpski reprezentativac Andrija Živković postigao je dva gola i upisao asistenciju u još jednom derbiju grčkog prvenstva i pogurao svoj tim na prvo mesto. Kolo pre kraja Solunjani imaju dva ...

4. 4 giorni fa · Veliki junak solunskih crno-belih bio je Andrija Živković, strelac dva gola i asistent kod jednog! Srpski reprezentativac igra sezonu iz snova i još jednom je potvrdio da je ove godine ključni igrač kada je to najbitnije!

5. 4 giorni fa · Solun slavi Andriju Živkovića! Autor: Srpskainfo. 15.Maj,2024. 22:01. X. Srpski fudbalski reprezentativac sa dva gola i asistencijom donio je trijumf PAOK-u nad Panatinaikosom 4:1 i kolo prije kraja grčkog prvenstva odveo ga na vrh.

6. 4 giorni fa · Kolo pre kraja Superlige Grčke u fudbalu odigrane su dve jako bitne utakmice u Solunu, odnosno Pireju, a pobede su upisale domaće ekipe. PAOK je sa čak 4:1 porazio Panatinaikos i vratio se na prvo mesto posle poraza AEK-a od Olimpijakosa 2:0! Veliki junak solunskih crno-belih bio je Andrija Živković, strelac dva gola i asistent ...

7. 4 giorni fa · Andrija Živković je ponovo bio centralna figura na terenu, u 72. minutu je iz penala postigao drugi gol za PAOK, potom je u 89. minutu fantastično asistirao Vijerinji za 3:1, da bi u nadoknadi drugim golom zapečatio trijumf svog tima.