1. 1 giorno fa · Il presidente Boris El'cin consegna la copia presidenziale della Costituzione russa a Vladimir Putin il 31 dicembre 1999 Il 9 agosto 1999 Putin fu nominato primo deputato, carica che gli permise quello stesso giorno, dopo la caduta del precedente governo guidato da Sergej Stepašin , di essere designato come Primo ministro della Federazione Russa dal presidente Boris El'cin. [55]

• 31 dicembre 1999 –, 7 maggio 2008
    • Dmitrij Medvedev
    • 7 maggio 2012
  2. 2 giorni fa · Slovensko si z prvého zápasu na MS 2024 v Česku neodnáša do tabuľky B-skupiny ani jeden bod. K divokej prestrelke s Nemeckom (4:6) sa vyjadril aj známy hokejový expert Boris Valábik, ktorý piatkové stretnutie v Ostrave sledoval v štúdiu ČT Sport priamo na štadióne. VIDEO Nemecké prekliatie nemá konca.

3. 1 giorno fa · Boris Yeltsin had a technique for not stopping certain top Russian officials from eliminating their opponents. Vladimir Putin refined the practice. So engrained in the country's politics, it's a formula for murder borrowed from mafia dons. Putin didn't order Navalny's death.

4. 3 giorni fa · Musíme zlepšiť obranu, pokrývať dorážky, pokryť hráčov. Obrana je dôležitá a musíme ju zlepšiť,“ vravel Michal Handzuš. „Náš hokej - natlakový, agresívny, v pásme súpera – sme nehrali šesťdesiat minút. Dali sme príliš veľa priestoru Nemcom,“ doplnil. Podľa Borisa Valábika Nemci dobre pokrývali stredné ...

5. 3 giorni fa · V polovici prvej tretiny sa Nemcov podarilo dostať pod tlak. Po obrovskej šanci pred nemeckou bránou sa tempo na chvíľu uvoľnilo. V 13. minúte bol vylúčený Daniel Fischbuch. Dvojminútovú početnú prevahu Slováci nevyužili. Hudáčkovu skvelú prihrávku v 19. minúte Tatar nepremenil.

6. 5 giorni fa · Hit enter to search or ESC to close. Close Search. Slovenčina. English; Deutsch; Español; Italiano; Русский

7. 3 giorni fa · Slováci v tom čase inkasovali dva góly od Nemcov, ale podarilo sa im vyrovnať. My sme sa presunuli na Slovenskú ulicu. Takto to vyzeralo na hokeji v prešovskom podniku v roku 2002.