Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 1 giorno fa · Dominik Livaković bio je odličan u pobjedi svog Fenerbahčea kod Galatasaraya (0:1) za produžetak nade u naslov prvaka, a nakon posljednjeg sučeva zvižduka zakuhalo se na terenu i tribinama. Tom pobjedom gostujući nogometaši odgodili su Galatasarayu proslavu naslova prvaka, odluka će pasti u posljednjem kolu, a nakon utakmice izbili su manji problemi.

2. 2 giorni fa · Fenerbahče produžio nadu u naslov, Livaković sačuvao mrežu u derbiju. 19.05.2024. Nogometaši Fenerbahčea produžili su nadu u borbi za naslov prvaka nakon što su u susretu 37. kola turskog prvenstva u velikom derbiju na gostovanju pobijedili Galatasaray sa 1-0. Pogodak odluke zabio je Caglar Soyuncu u 71. minuti nakon ubačaja iz kornera.

3. 2 giorni fa · Dominik Livaković branio je cijeli susret, ali nije imao nijednu obranu. Sada imaju tri boda manje od Galate i trebat će na kraju sezone kod kuće pobijediti Istanbul, a Galatasaray izgubiti na gostovanju kod Konye za titulu prvaka Turske.

4. 2 giorni fa · Fener je do pobjede stigao premda je od 22. minute igrao bez isključenog Alexandera Djikua. Ganski veznjak je u 12. minuti zaradio prvi žuti, a deset minuta kasnije i drugi. Zanimljivo, oba žuta zaradio je zbog prekršaja nad urugvajskim veznjakom Lucasom Torreirom. Za pobjednički sastav odlično je branio Dominik Livaković.

5. 2 giorni fa · Dominik Livaković predvodio Fenerbahče s igračem manje do pobjede kod Galatasaraya. Nogometaši Fenerbahčea produžili su nadu u borbi za naslov prvaka nakon što su u susretu 37. kola turskog prvenstva u velikom derbiju na gostovanju pobijedili Galatasaray 1-0. Gol odluke zabio je Caglar Soyuncu u 71. minuti nakon ubačaja iz kornera.

6. 2 giorni fa · Za pobjednički sastav odlično je branio Dominik Livaković. Kao što to nerijetko biva, ljuti turski derbi je od početka bio posebno nabrijan, praćen visokim tenzijama. Već na zagrijavanju su se sukobili domaći branič Bardakci i veznjak Fenera Yandas te su ih morali razdvajati suigrači.

7. 2 giorni fa · Nogometaši Fenerbahcea, čije boje brani hrvatski reprezentativni vratar Dominik Livaković, su u 37. kolu Superlige u najvećem turskom derbiju u gostima