Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

  1. 23 ore fa · Dobitna modna formula Irine Shayk: Crni stajlinzi postali su njezin zaštitni znak. Uz glumicu Katie Holmes i kolegicu s modnih pisti Emily Ratajkowski, 38- godišnja Irina Shayk jedna je od glavnih street style zvijezdi na ulicama New Yorka, a njezinim stajlinzima redovito dominiraju komadi u omiljenoj neutralnoj boji.

  2. 23 ore fa · Irina Shayk (38) često je viđena na ulicama New Yorka sa svojom kćeri Leom De Seine, bilo na putu do škole, u šetnji ili u šopingu.U prosincu prošle godine tata Bradley Cooper (49) prvi je put odveo svoju djevojčicu na crveni tepih.

  3. 23 ore fa · Sie stammt aus seiner Beziehung mit Model Irina Shayk. Von 2015 bis 2019 waren die gebürtige Russin und der Schauspieler offiziell liiert. Um ihre Tochter kümmern sie sich weiterhin gemeinsam.

  4. 23 ore fa · Zbulohet emri i vajzës së Luizit dhe Kiarës. Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër për herë të parë. Moderatorja është në ditët e fundit të shtatzanisë, ndërsa ditën e djeshme çifti kanë përgatitur së bashku edhe valixhen e maternitetit. Në rrjet është folur shumë për emrin që ata kanë zgjedhur për të voglën e tyre ...

  5. 23 ore fa · Voir la suite sur ELLE.fr A lire aussi #ELLE Fashion Crush : le t-shirt “Love you hard , délicieusement grivois Irina Shayk, en t-shirt blanc sur le tapis rouge TikTok : cette astuce qu'on reproduit pour upgrader un simple t-shirt en un top tendance Vanessa Paradis : en jean et t-shirt blanc, elle fait sensation à Monaco Consultez votre horoscope sur ELLE

  6. 23 ore fa · Severinina haljina je iz kolekcije modne marke Paco Rabanne u suradnji s H&M-om, a istu takvu je jednom prilikom nosila Irina Shayk. Prijin je komplet također iz kolekcije Paco Rabannea, čije je kreacije pjevačica već nosila.

  7. 23 ore fa · Considéré comme un indispensable de nos dressings, le T-shirt blanc connaît, cette saison, un léger twist dans la façon dont on le porte. Décryptage. Voir la suite sur ELLE.fr A lire aussi #ELLE Fashion Crush : le t-shirt “Love you hard , délicieusement grivois Irina Shayk, en t-shirt blanc sur le tapis rouge TikTok : cette astuce qu'on reproduit pour upgrader un simple t-shirt en un ...

  1. Le persone cercano anche