Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 12 mag 2024 · A gol za 1:1 u 42. minuti postigao je baš Ivan Perišić. Spektakularnim volejem probio je dotad nesavladivog Lovru Majkića na golu Istre na oduševljenje mnogobrojnih Hajdukovih navijača u Puli. POGODAK PERIŠIĆA POGLEDAJTE OVDJE

2. 4 giorni fa · Hajduk je prepuno napadačkog talenta, a Ivan Perišić, Marko Livaja i Nikola Kalinić za reprezentaciju su zajedno postigli 52 gola. Navijači Bijelih još uvijek s nestrpljenjem očekuju da sva trojica zaigraju zajedno, a mogao bi im se priključiti još jedan reprezentativac, Dario Melnjak .

3. 6 giorni fa · Zabijao je u dresu Intera, Bayerna, Tottenhama, ali proslaviti gol u dresu voljenog kluba je ipak nešto posebno. Emocija i strast koja se ne može usporediti s ičim drugim, nešto što svaki dječak iz Dalmacije sanja dok od najranijih nogu šuta loptu po asfaltu. A Perišić je na to čekao 16 godina.

4. 12 mag 2024 · Ipak, na predah se otišlo s neriješenih 1:1 jer je Ivan Perišić u 42. minuti fenomenalnim volejem zabio svoj prvi gol u dresu Hajduka. Zanimljivo je i to da je svoj prvi pogodak postigao u prvom startu za momčad iz Splita.

5. 12 mag 2024 · Ivan Perišić je zabio prvijenac u dresu Hajduka i tako dodatno porastao navijačima Splićana koji su poslali znakovite poruke reprezentativcu Vatrenih poslije remija sa Istrom 1961. Na Aldo Drosini završeno je 1:1. Hajduk je možda i najpopularniji klub u regionu i svaka objava Splićana na ...

6. 28 apr 2024 · Nakon teške ozljede koljena, hrvatski reprezentativac ponovno je zaigrao u dresu Hajduka, a prije ulaska na teren otkrio je novu tetovažu. Splitski Hajduk i zagrebački Rudeš odmjerili su snage na utkamici na kojoj je u poluvremenu ušao Ivan Perišić. Na terenu je zamijenio igrača Ismaela Dialla, zauzevši poziciju koju čestio ...

7. 6 giorni fa · Oglasio se Ivan Perišić, jednom rečenicom objasnio koliko mu znači prvi gol za Hajduk - Večernji.hr. IZVANREDNO. BIO JE EMOTIVAN. Oglasio se Ivan Perišić, jednom rečenicom objasnio koliko mu znači prvi gol za Hajduk. Foto: Luka Batelic/PIXSELL. 1/2. VL. Autor. vecernji.hr. 15.05.2024. u 18:41.