Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 1 giorno fa · Oficjalnie: Hellas Werona zostaje w Serie A. Polacy pomogli w kluczowym meczu. Hellas Werona wygrał 2:1 z Salernitaną w meczu 37. kolejki Serie A i zapewnił sobie matematyczne utrzymanie w lidze na kolejny sezon. W osiągnięciu tym pomogło dwóch Polaków, jednak Karol Świderski ponownie pojawił się na boisku zaledwie w końcowych minutach.

2. 1 giorno fa · Away colours. Third colours. Current season. Jagiellonia Białystok ( Polish pronunciation: [jaɡʲɛ (l)ˈlɔɲa bjaˈwɨstɔk]) is a Polish football club based in Białystok that plays in the Ekstraklasa, the top level of Polish football. The club was founded in 1920 by soldiers in the 42nd Infantry Regiment Reserve Battalion in Białystok.

• 30 May 1920; 103 years ago
    • Jaga
  3. 1 giorno fa · Arkadiusz Milik i Kacper Urbański nie są murowanymi kandydatami do wyjazdu na Mistrzostwa Europy. Obaj przy okazji poniedziałkowego meczu Bologny z Juventusem (3:3) pokazali się z bardzo dobrej strony. W ten sposób spowodowali powstanie bólu głowy u selekcjonera Michała Probierza.

4. 1 giorno fa · US Salernitana 1919 - Hellas Verona (Italská Serie A) 1:2 | Onlajny.com

5. 1 giorno fa · Niewiarygodne sceny w Bolonii! Juventus po 53.minutach był już na deskach i przegrywał z rewelacyjną Bologną 0:3. Starej Damie zaczęło wymykać się z rąk miejsce na podium Serie A. I wtedy doszło do niesamowitego zwrotu. Turyńczycy w ciągu ośmiu minut odrobili straty, a jednym z bohaterów był Arkadiusz Milik, którego gol był ozdobą meczu. Utrzymanie w Serie A zapewnił sobie ...

6. 1 giorno fa · - Mimo, że sytuacja finansowa zwłaszcza dużych samorządów pogorszyła się w ostatnich latach, ten sektor inwestuje na rekordowym poziomie. Jako bankowcy liczymy,

7. 1 giorno fa · Jest jednak inny surowiec, który podrożał do maksimum wszech czasów. Władze Zachodniego Pomorza mają już dosyć problemów z Polregio. W grę wchodzi powołanie samorządowego przewoźnika – Kolei Zachodniopomorskich. Amerykańskie sankcje na armatorów i tankowce z rosyjską ropą unieruchomiły w portach niemal wszystkie jednostki.