Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 1 giorno fa · Piłka nożna. Euro 2024. Karol Świderski - napastnik kadry do zadań specjalnych. Karol Świderski stał się w krótkim czasie jedną z ważniejszych postaci reprezentacji Polski. Choć nie zawsze wychodzi w podstawowym składzie, wystarczy mu kilkanaście minut, by odwrócić losy meczu. Publikacja: 20.05.2024 14:54.

2. 1 giorno fa · Oficjalnie: Hellas Werona zostaje w Serie A. Polacy pomogli w kluczowym meczu. Hellas Werona wygrał 2:1 z Salernitaną w meczu 37. kolejki Serie A i zapewnił sobie matematyczne utrzymanie w lidze na kolejny sezon. W osiągnięciu tym pomogło dwóch Polaków, jednak Karol Świderski ponownie pojawił się na boisku zaledwie w końcowych minutach.

3. 1 giorno fa · Hellas Werona pokonał na wyjeździe już zdegradowaną do Serie B Salernitanę 2:1 i na kolejkę przed końcem sezonu zapewnił sobie utrzymanie w elicie. Drużyna, w której występuje dwaj reprezentanci Polski Karol Świderski i Paweł Dawidowicz, dzięki temu zwycięstwu awansowała na 13. miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 37 punktów. Nad Empoli, które znajduje się „pod kreską ...

4. 1 giorno fa · Salernitana-Verona in diretta, risultato LIVE della partita di Serie A. La cronaca in diretta di Salernitana-Verona in programma oggi alle ore 18:30, in TV su DAZN. Il risultato in tempo reale ...

5. 4 giorni fa · Karol Świderski, początkowo uczęszczający do Szkół Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, zyskał uznanej rozgłos dzięki swojej piłkarskiej pasji w barwach Jagiellonii Białystok. Jego talent niebawem przyciągnął uwagę amerykańskiego Charlotte FC, którego jest wkrótce oczekiwanym nowym nabytkiem.

6. 1 giorno fa · Z kolei Karol Świderski w 81. minucie zmienił strzelca drugiego gola dla Verony Michaela Folorunsho. W Serie A najważniejsze tytuły, mistrzowski dla Interu Mediolan i wicemistrzowski dla lokalnego rywala AC Milan, już dawno zostały rozdane.

7. 4 giorni fa · Spośród napastników mają zostać powołani Robert Lewandowski i Karol Świderski. Pierwszy dotychczas rozegrał 47 meczów. Zdobył w nich 24 bramki i zanotował dziewięć asyst.