Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 14 mag 2024 · · 14 May 2024. Teenage star of City Group’s Lommel rewarded with spot in Hungary’s Euro 2024 reserve list. Lommel’s teenage Hungarian star Zalan Vancsa has been rewarded with for his fine form. The Hungarian has been listed as a reserve for his nation as part of the overall squad for Euro 2024.

2. 4 giorni fa · Vancsa Zalán helyet kapott a belga másodosztály legjobbjai között. Szerző: Nyikes Zoltán 2024. május 25., szombat 12:42. Ugyan egy mérkőzés még hátravan a belga másodosztály 2023/24-es kiírásából, ám az egyik legnagyobb belga sportportál, a Voetbal Primeur már kijelölte a szezon csapatát.

3. 5 mag 2024 · 05. 05. MTI. Vancsa Zalán gólt szerzett a belga elsőosztályba jutásért harcoló Lommel SK-ban. Az élvonalbeli tagságért zajló párharc első felvonásán a Lommel a Deinze gárdáját fogadta, a kétszeres magyar válogatott támadó az 54. percben szerzett vezetést, a vendégek a 75. percben egyenlítettek.

4. 5 mag 2024 · A magyar válogatott Vancsa Zalán ismét gólt szerzett a belga elsőosztályba jutásért harcoló Lommel SK-ban. Szerző: Csakfoci.hu 2024. május 5., vasárnap 19:27. Az élvonalbeli tagságért zajló párharc első felvonásán a Lommel a Deinze gárdáját fogadta, a 19 éves és kétszeres magyar válogatott támadó, Vancsa ...

5. 5 mag 2024 · Vancsa Zalán gólt szerzett a belga elsőosztályba jutásért harcoló Lommel SK-ban. Az élvonalbeli tagságért zajló párharc első felvonásán a Lommel a Deinze gárdáját fogadta, a kétszeres magyar válogatott támadó az 54. percben szerzett vezetést, majd a vendégek a 75. percben egyenlítettek.

6. 5 mag 2024 · Vancsa Zalán fontos gólt szerzett. KTI. 2024.05.05. 21:07. Kövesse az Indexet Facebookon is! Követem! Vancsa Zalán gólt szerzett a belga első osztályba jutásért harcoló Lommel SK-ban – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

7. 6 mag 2024 · A belga második vonalban a feljutásért zajló rájátszásban a Lommel szerdán Vancsa Zalánnal a támadók között 1-0-ra legyőzte a Waregemet, vasárnap a Deinze együttesével 1-1-re végzett, a fiatal magyar csatár ezt a meccset is végigjátszotta, és az 54. percben gólt szerzett.