Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

 1. www.youtube.com › channel › UCSg0zqYglDbuhdZWXaAP2tQEra Rusi - YouTube

  Përfaqësuese e Shqipërisë dhe fituese e çmimeve kombëtare dhe ndërkombëtare: 2014 "Cmimi i internetit" ne Top Fest 2014 me kengen "Hajde me ne" Music: A.Hila Lyrics: R.Radi 2013 ...

 2. 14 lug 2021 · #erarusiEra Rusi & Fatmira Brecani - Me zemer te bardheDirected by: Juli LutovacMusic & Lyrics: Gramoz KozeliArrangement: Klajv Kajno, Gramoz KozeliConnect w...

  • 4 min
  • 3M
  • Era Rusi
 3. There's an issue and the page could not be loaded. Reload page. 146K Followers, 707 Following, 1,832 Posts - See Instagram photos and videos from @era_rusi_official.

  • 139,8K
 4. Era Rusi (lindur me 22 Nëntor 1985) është një këngëtare shqiptare e muzikës Folk dhe Pop. Ajo njihet si përfaqësuese e Shqipërisë dhe fituese e çmimeve kombëtare dhe ndërkombëtare.

 5. open.spotify.com › artist › 7hTRpfgsZif9HpaJOvzH7QEra Rusi | Spotify

  Listen to Era Rusi on Spotify. Artist · 9.7K monthly listeners. Preview of Spotify. Sign up to get unlimited songs and podcasts with occasional ads.

 6. #erarusi Era Rusi - Zjarri im Music and Arrangement - Enis Mullaj Lyrics - Eriona Rushiti and Era Rusi Connect with Era Rusi: https://www.facebook.com/era...