Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 3 giorni fa · 20:37, 18. svibnja 2024. HRVATSKI reprezentativac Andrej Kramarić briljirao je u utakmici Hoffenheima protiv Bayerna u zadnjem kolu ovosezonskog izdanja Bundeslige. Najprije je asistirao za prvi gol Hoffenheima, a onda u nastavku zabio hat-trick. Svoj prvi pogodak, za 2:2, zabio je u 58. minuti, a onda je donio preokret Hoffenheimu golovima u ...

2. 3 giorni fa · Kramarić makes Team of the Round It is well deserved: Andrej Kramarić has been named in the Team of the Round for his gala performance in the 4-2 win over FC Bayern Munich. The Croat, who notched a hat-trick against Bayern and assisted another goal, was named in the team for the final matchday by "kicker", "ARD-Sportschau" and "BILD".

3. 20 ore fa · 13:35. Autor: B.G./HRT/Hina. PODIJELI. Andrej Kramarić. Foto: Vlad1988 / Shutterstock.com. Kicker, ugledni njemački sportski magazin, baziran velikim dijelom na nogometu, izabrao je hrvatskog reprezentativca Andreja Kramarića za najboljeg igrača posljednjeg kola Bundeslige. Fantastični Kramarić hat-trickom srušio Bayern!

4. 3 giorni fa · In einer wilden Anfangsphase erzielten Mathys Tel (4.) und Alphonso Davies (6.) zwei frühe Bayern-Tore, doch Maximilian Beier (8.) antwortete schnell. In der zweiten Hälfte erzielte Andrej Kramarić drei Tore (68., 85., 87.) und führte die TSG somit zurück aufs internationale Parkett.

5. 3 mag 2024 · Andrej Kramarić has achieved a lot at TSG Hoffenheim: the Croatian is already the club's all-time record goalscorer, but now he could set a new milestone. His second goal in the match away to VfL Bochum (a 3-2 loss) has been nominated for April's "Goal of the Month" by ARD-Sportschau.

6. 4 mag 2024 · Andrej Kramarić jučer je nastavio svoju sjajnu formu - zabio je gol za remi Hoffenheima u utakmici protiv RB Leipziga. Kramarić golom u 90. minuti spasio bod Hoffenheimu. Kramarić je u zadnjih pet utakmica zabio četiri gola i ostvario dvije asistencije za Hoffenheim, koji je u tom razdoblju ostvario 7 bodova.

7. 3 mag 2024 · 03.05.2024. u 22:31. Hoffenheim je sada sedmi na ljestvici sa 40 bodova, koliko ima i osmi Freiburg. Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić pogotkom u 90. minuti osigurao je bod Hoffenheimu u 1-1 (0-1) domaćem remiju protiv RB Leipziga u prvoj utakmici 32. kola njemačkog prvenstva.