Yahoo Italia Ricerca nel Web

Risultati di ricerca

1. 3 giorni fa · Andrej Kramarić registered at least one scorer point for the seventh match in a row. The Croat assisted the goal to make it 2-1, then scored the goals for 2-2, 3-2 and 4-2 himself. The attacker amassed 12 scorer points (seven goals and five assists) in the season run-in.

2. 3 giorni fa · In einer wilden Anfangsphase erzielten Mathys Tel (4.) und Alphonso Davies (6.) zwei frühe Bayern-Tore, doch Maximilian Beier (8.) antwortete schnell. In der zweiten Hälfte erzielte Andrej Kramarić drei Tore (68., 85., 87.) und führte die TSG somit zurück aufs internationale Parkett.

3. 22 ore fa · 13:35. Autor: B.G./HRT/Hina. PODIJELI. Andrej Kramarić. Foto: Vlad1988 / Shutterstock.com. Kicker, ugledni njemački sportski magazin, baziran velikim dijelom na nogometu, izabrao je hrvatskog reprezentativca Andreja Kramarića za najboljeg igrača posljednjeg kola Bundeslige. Fantastični Kramarić hat-trickom srušio Bayern!

4. 3 giorni fa · 20:37, 18. svibnja 2024. HRVATSKI reprezentativac Andrej Kramarić briljirao je u utakmici Hoffenheima protiv Bayerna u zadnjem kolu ovosezonskog izdanja Bundeslige. Najprije je asistirao za prvi gol Hoffenheima, a onda u nastavku zabio hat-trick. Svoj prvi pogodak, za 2:2, zabio je u 58. minuti, a onda je donio preokret Hoffenheimu golovima u ...

5. 3 giorni fa · 18.05.2024. Kramarić: „Wir haben immer daran geglaubt“ Das sagten die Spieler und Trainer nach dem 4:2-Sieg gegen den FC Bayern München. Andrej Kramarić: „Es waren sehr viele Emotionen. Wir wissen, in welcher Situation wir im vergangenen Jahr waren. Wir haben in den vergangenen Wochen super Spiele gemacht und es am Ende geschafft.

6. 3 giorni fa · Nevjerojatna predstava Andreja Kramarića za kraj sezone u Bundesligi. Leverkusen ispisao povijest, Union se čudesno spasio! Hrvatski napadač u susretu protiv Bayerna zabio je tri gola i upisao jednu asistenciju, iako je Bayern vodio nakon šest minuta 2-0. Prvo je Kramarić namjestio gol za Maxa Beiera za smanjenje vodstva 2-1 u ...

7. 3 giorni fa · Guliver Image. Telesport 22:10. Nevjerojatnu utakmicu danas je odigrao Andrej Kramarić koji je s tri gola u manje od 20 minuta srušio Bayern i doveo svoj Hoffenheim do pobjede. U slavlju i preokretu od 4-2 Krama je upisao hat-trick i asistenciju, a time je Hoffenheim došao do sedmog mjesta i nastupa u Europi.